TÜRKİYE EĞİTİM VE SEVGİ DERNEĞİ - TESED

İletişim

TÜRKİYE EĞİTİM VE SEVGİ DERNEĞİ - TESED
0312 230 10 56
Kültür sokak. 11 Tandoğan / Ankara

Tesed Etimesgut Temsilciliğimiz Açıldı

Tesed Etimesgut Temsilciliğimiz Açıldı
Türkiye Eğitim ve Sevgi Derneği Etimesgut Temsilciliği 5 Ekim 2013 tarihinde yapılan bir törenle hizmete açıldı.

Türkiye Eğitim ve Sevgi Derneği Etimesgut Temsilciliği 5 Ekim 2013 tarihinde yapılan bir törenle hizmete açıldı. Törene saygı duruşu ve İstaiklâl Marşı ile başlandı. Açılış konuşmasını TESED yönetim kurulu üyesi ve Ufuk Temsilcisi Hayati Durmuş yaptı. Konuşmasında derneğin misyonu ve kurulduğu 1999 yılından bu yana yaptığı faaliyelerinin amacından bahsetti. Açılış programına teşrif eden konuklarına katılımlarından dolayı teşekkür ederek konuşmasını tamamladı. Ardından Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Karaman bir konuşma yaptı. Son olarak Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel kürsüye çıktı. Konuşmasında, derneğin gönüllü öğretmenleri tarafından yapılan faaliyetlerin takdire şayan olduğunu, ilgiyle izlediğini söyledi. Burada hem öğretmenlere hem de öğrencilere faydalı işlerin yapılacağından emin olduğunu ve buradaki öğretmenlerin sayesinde geleceğe umutla bakılabileceğinden bahsetti. Derneğin Etimesgutumuza hayırlı ve uğurlu olması temennisiyle konuşmasını tamamladı.

Konuşmaların ardından kurdela kesimine geçildi. Hayırlara vesile olması dileğiyle derneğin açılşı gerçekleştirildi. Açılışın ardından tüm misafirlere kokteyl verildi. Hoş sohbetlerin gerçekleştiği kokteyl sonrasında katılan herkese açılış anısına özel çantasında hediyeler takdim edilerek program tamamlandı.

TESED Ufuk Temsilciliği olarak olarak biz de komşu ilçemiz Etimesgut'ta açılan derneğimizin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.


TÜRKİYE EĞİTİM VE SEVGİ DERNEĞİ - TESED
Ana Sayfa  |  KURUMSAL   |   TEMSİLCİLİKLERİMİZ   |   PROJELER     |   FOTOĞRAF ALBÜMÜ  |   İLETİŞİM
Bugün 5, Bu Ay 2000, Toplam 28222 Kişi tarafından ziyaret edillmiştir